/
15 grudnia 2018
/

Blokada kawałka Tomba przez SB MAFIJE.

Każdy zna sytuację Tomba, kiedy to raper biorąc pieniądze od słuchaczy za płyty, nie wysłał ich dwukrotnie. Po pewnym czasie pojawiły się informacje w internecie o problemach artysty. Teraz założyciel Panteon Records wraca. W internecie pojawił się nowy kawałek zatytułowany „Najlepszy raper w Polsce„, a przy okazji wypuszczenia tego numeru pojawiła się informacja, że do końca roku pojawia się krążek z tytułem jak powyższy numer. Następnym utworem, który został wrzucony do sieci był „Thuggin„, na którym pojawili się Ucin oraz Beteo z jego poprzedniego albumu „Wystudzony Temperament 3„. Po kilku godzinach kawałek został usunięty z YT z powodu praw autorskich złożonych przez Solara.

Dlaczego ten numer został zablokowany? Beteo wytłumaczył to następującymi słowami na instastory.

Historia tej zwrotki była taka, że jakieś trzy lata temu miałem umówioną sesję w Nobocoto Studio, a przede mną sesję miał Tomb.I jako, że oni coś tam sobie kończyli, ja siedziałem, rozmawialiśmy. Tomb zapytał, czy nie chciałbym się dograć, więc usiadłem, napisałem zwrotkę chyba w siedem minut, w kolejnych siedem ją nagrałem.

To było świeżo po odejściu Tomba z SB Maffiji, on już wtedy rozkręcał Panteon Records. Pamiętam, że jak nagraliśmy ten numer, do studia przyszedł Solar. Puszczaliśmy mu ten numer, ale nie będę zdradzał jego reakcji. I tyle, na tym temat stanął. Jakiś czas temu Tomb zadzwonił do mnie i pytał, czy ta zwrotka może się znaleźć w tym kawałku. Wysłał mi jakąś inną wersję, na innym bicie. Nic tam nie siedziało. Powiedziałem, że średnio, bo nie dość, że to stara zwrotka, to jeszcze nie siedzi po remiksie. No i wstaję sobie rano i dostaję X wiadomości, że w necie pojawił się mój kawałek z Tombem, co jest w ogóle ch*jowym zachowaniem i mega nieprofesjonalnym, no i na pewno utwór zniknie z Internetu

Do tej pory nie dostaliśmy żadnych wyjaśnień od Tomba. Co na to powie prowodyr całej sytuacji?

Podobne wpisy
Popularne