/
18 listopada 2018
/
Zagranica

French Montana w wywiadzie dla GQ mówi o tym jak pomoc biednym zmieniła jego samego.

French Montana w najnowszym wywiadzie dla magazynu GQ wypowiedział się na temat pomocy biednym oraz o tym jak ta pomoc wpłynęła na niego samego.

Raper znany jest ze swojej aktywności i pomocy na rzecz potrzebującym, zwłaszcza w Afryce. Ostatnimi czasy Montana odwiedził Ugandę. Tam właśnie nagrano klip do numeru „Unforgettable” ze Swae Lee i grupą Triplets Ghetto Kids, którzy wzięli udział w teledysku.

Pojechałem w to miejsce, mimo że wszyscy mi odradzali. To wymagało ode mnie dużego poświęcenia. Tam jednak poczułem się jak na prawdziwych wakacjach, głównie przez to, że zobaczyłem tych wszystkich ludzi tak bardzo szczęśliwych, pomimo tego, że tak naprawdę nie mieli niczego – mówi urodzony w Maroku raper.

Karim wspomniał dodatkowo o tym jak ta pomoc wpłynęła na niego i jak sam mówi „wyleczyła” go.

To jest niesprawiedliwe. Opieka zdrowotna nie powinna być przywilejem, każdy powinien mieć do niej prawo. Uganda mnie wyleczyła. Nie było innego lekarstwa, które mogłoby mi pomóc. Byłem zniszczony zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Teraz oni wysyłają mi zdjęcia każdego noworodka z Ugandy, a to powoduje uśmiech na mojej twarzy.

Podobne wpisy
Popularne