/
19 października 2018
/

Słoń: „Młode pokolenie raperów jest turbo-zajebiste”

Mimo że Słoń preferuje w swojej twórczości raczej klasyczne brudne brzmienia to do nowego pokolenia graczy podchodzi bardzo entuzjastycznie, wskazując też swoich faworytów.

Moim zdaniem młode pokolenie raperów jest turbo-zajebiste. Rapują zupełnie inaczej niż starzy raperzy, na których my się wychowaliśmy. Turbo-młodzi raperzy wychowywali się np. na mnie. Są takie osoby, które mówią o tym na głos. Mega się z cieszę z ich sukcesów. Młode pokolenie sprawia, że wciąż bardzo to lubię. Słyszę ich, to jaki progres osiągają, jeżeli chodzi o technikę rapu, to jak można operować głosem itd.” – chwali młodych Słoń w ramach cyklu „Najs” na kanale 6:45.

Równocześnie dodaje, że nie ma nic przeciwko autotune’owi samemu w sobie, a jedynie przeciwko temu, gdy nie umie się z niego korzystać: „Jeżeli wszystko jest oparte na tym i tak naprawdę nie potrafisz rapować, nie masz punchline’ów, nie masz jakichś rozkmin, dwuznaczności w tekstach, nie masz jakiegokolwiek przekazu czy czegoś, co mnie chwyci, to spi*rdalaj. Nie słucham cię i mam gdzieś, czy jesteś oldschoolowy czy newschoolowy”

Kto z młodych raperów wypada za to jego zdaniem najmocniej? „Mega propsuję to co robi ReTo, Sarius – podejrzewam, że ich wspólna płyta by generalnie mogłaby mocno namieszać, jeśliby taką nagrali” – mówi Słoń. Dodaje też: „W ostatnich Młodych Wilkach był Pater – turbo go propsuję, mega kot moim zdaniem, mega props”. Oprócz tej młodowilczej trójki propsy od Słonia poleciały w kierunku Szesnastego, Świni, Szpaka oraz jego podopiecznych – Opała, Matiego Ważnego oraz Profesora Smoka.

 

 

Podobne wpisy
Popularne