/
14 października 2018
/

Bonson odchodzi z wytwórni Stoprocent!

Po dołączeniu BonSoulu do Asfalt Records słuchacze zastanawiali się jak wpłynie to na solową twórczość Bonsona – teraz raper odniósł się do tego w emocjonalnym wpisie.

„Jak już wiecie, zespół BonSoul dołączył do wytwórni Asfalt Records. Jest to dla nas duży krok i myślę, że teraz to dopiero się zacznie. Wiele osób pyta czy solowe rzeczy dalej w Stoprocent i co dalej. Więc czas na odpowiedzi. Płyta, którą nagrałem wraz z Głowa PMM i TKZetor czyli Gruz Braders jest tak na prawdę moją ostatnią płytą w wytwórni Stoprorap i nasze drogi wydawnicze się rozchodzą. Oczywiście nie, że jakaś afera czy coś 😉 Zawsze będę wspierał, kibicował i współpracował z ekipą Stoprocent ponieważ są to mega ludzie, moi dobrzy koledzy i koleżanki, którym życzę jak najlepiej. Chciałbym bardzo podziękować Wini za te lata współpracy. Wydaliśmy wspólnie 5 płyt, zrobiliśmy masę teledysków, przetańczyliśmy jeszcze więcej nocy! Życzę Ci sukcesów i żeby Stopro trwało w najlepsze! Dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było pracować przez te lata. Było na prawdę mega, wszystkiego dobrego dla Was!
Jednak czas spróbować czegoś nowego, pójść w zupełnie nowe strony i zobaczyć co tam na mnie czeka. No, to wyszło bardzo wzruszająco, super.
Jeszcze raz, dziękuję Stoprocent i robimy swoje!
Pozdrówki
 Ps. Przepraszam za błędy czy źle postawione przecinki, ale jak pisałem to płakalem i łzy zalewały mi oczy ;)”

Podobne wpisy
Popularne