/
8 września 2018
/

Bedoes po śmierci Mac Millera: “Obudźcie się!”

W piątkowy wieczór dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci 26- letniego Maca Millera. Raper został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Prawdopodobnie przyczyną zgonu było przedawkowanie narkotyków.

Spora część artystów uczciła pamięć o młodym raperze w mediach społecznościowych.

Reakcja Bedoesa na całą sytuację była apelem wygłaszanym do swoich fanów: „Szokujące wydarzenie. Sam kiedyś byłem fanem i w związku z tym mam do was prośbę – zamiast obnosić się z tym, jak wielkim fanem jesteście artysty, który umiera, wyciągnijcie coś z tego. Ostatnio odeszło bardzo wielu wielkich artystów, ważnych szczególnie dla nastolatków i chciałbym, żebyście uczcili ich pamięć, zmieniając swoje życie na lepsze, a nie pajacując w Internecie”. 

 Ile jeszcze ludzi, artystów musi przedawkować, żebyście dzieciaki przestały ćpać to jebane gówno? – rozpoczyna reprezentant SB Maffiji. Od razu dodaje też, dlaczego zdecydował się na odniesienie się do całej sytuacji: „Obudźcie się. Nie wypowiadałem się o śmierci artystów, bo nie jestem atencyjną kurwą, ale ogarnijcie pizdę dzieciaki. Nie jesteście niezniszczalni”. 

Imprezy i dobra zabawa są fajne, ale można się bawić bez alkoholu i narkotyków. I mówię to ja, który koncertuje po całej Polsce całkowicie trzeźwy w wieku 20 lat. Narkotyki nie są dla każdego, a na pewno nie robią z was nikogo fajniejszego. Jeśli macie problem, porozmawiajcie najpierw z rodzicami, potem z przyjaciółmi zamiast uciekać w takie rozwiązania. Proszę.”

„Teraz pozwólmy artystom, którzy odeszli, spoczywać w pokoju. I pamiętajcie – zawsze jest ktoś, kto was kocha.”

Bedoes podzielił się  swoim doświadczeniem z dopalaczami, by ostrzec swoich słuchaczy: „Nie jestem dumny z tego, co zrobiłem, ale z każdej sytuacji wyciągnąłem lekcję. […] Miałem przygodę z dopalaczami (nieświadomie), przez którą mam zepsuty wzrok. Nie mówiłem o tym nigdzie publicznie.” Dodaje też: „Miałem przygodę z twardymi narkotykami może dwa razy jeszcze gdy byłem w gimnazjum. Nie palę blantów i nie piję alkoholu od plus minus dwóch lat”. 

 

Podobne wpisy
Popularne